Wózek inwalidzki RF-4 Cruiser Active 2

To jest wyrób medyczny. Stosuj zgodnie z zaleceniami lekarza lub przeczytaj dołączone do opakowania instrukcje użytkowania.

Przedstawiamy rewolucyjny Wózek Inwalidzki model Cruiser Active 2, oparty na lekkiej aluminiowej konstrukcji i oferujący szeroki wachlarz zaawansowanego wyposażenia. Nasz produkt waży jedynie 16 kg, a mimo to jest bogato wyposażony i zapewnia pełen komfort oraz mobilność.

Cruiser Active 2 wyposażony jest w koła antywywrotne z regulacją wysokości oraz stabilizującą prowadnicę, która zapewnia dodatkową stabilność krzyżaka. Specjalny pas zapewnia solidne zabezpieczenie zarówno dla stopy, jak i łydki. Wózek RF-4 posiada także składane w połowie oparcie, a podłokietniki można płynnie odchylać, demontować i regulować ich wysokość.

Przeznaczony jest dla użytkowników o sugerowanym ciężarze do 120 kilogramów. Dodatkowo, użytkownicy zwracają uwagę na wygodny pas biodrowy, poduszkę piankową oraz rzep łączący tapicerkę siedziska z tapicerką oparcia, co zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia.

Wózek jest dostępny w aż 5 różnych kolorach: szarym, czarnym, czerwonym, niebieskim i zielonym, co pozwala na wybranie odpowiedniego koloru zgodnego z preferencjami użytkownika.

Tapicerka wózka jest nie tylko łatwo zmywalna, ale również niezwykle komfortowa oraz odporna na zapalenie, co zapewnia użytkownikowi dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę. Możliwość regulacji kąta nachylenia podnóżka pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Wózek jest wyposażony w mocne metalowe hamulce kół z dodatkowymi wypustkami blokującymi oponę, które gwarantują pełną kontrolę dla opiekuna. Dzięki odblaskom na tylnych kołach, wózek jest bardziej widoczny w ciemności, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkownika.

Składana aluminiowa rama w połączeniu z szybkozłączami w tylnych kołach ułatwiają transport i przechowywanie wózka. Koła tylne mogą być lanych lub pompowanych, a cała rama objęta jest aż 5-letnią gwarancją.

Wózek inwalidzki Cruiser Active 2 cechuje także możliwość regulacji środka ciężkości na przednich i tylnych kołach, co daje użytkownikowi możliwość zmiany kąta nachylenia siedziska, zapewniając pełną wygodę podczas użytkowania.

Wybierz nasz zaawansowany Wózek Inwalidzki Cruiser Active 2 i ciesz się pełną swobodą ruchu, niezawodnością oraz niezrównanym komfortem. Nasz produkt został starannie zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

2 innych produktów w tej samej kategorii: