Witamy serdecznie na stronie Salonu Medycznego ELD-MED! z Bydgoszczy

Istniejemy dla Państwa już od 2008r. Przez ten czas zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. W trosce o satysfakcję naszych klientów wprowadziliśmy bogaty asortyment artykułów medycznych wraz z dodatkowymi usługami.

Chętnie służymy Państwu naszą radą i wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy tu po to, by Państwu pomóc. W razie jakichkolwiek pytań czy nie jasności prosimy o kontakt. Abyśmy mogli lepiej wypełniać naszą misję jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i zapytania, które prosimy kierować do nas osobiście, telefonicznie lub na adres e-mail.

W siedzibie naszego Sklepu medycznego w Bydgoszczy można bez jakichkolwiek kosztów zmierzyć ciśnienie krwi na jednym z oferowanych przez nas ciśnieniomierzy.

Sprzęt stomijny:

Sprzęt stomijny i urostomijny bezpłatnie dowozimy lub wysyłamy pocztą po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zlecenie musi być wystawione na trzy kolejne miesiące na jednym dokumencie. Sprzęt stomijny konsultujemy także nieodpłatnie w naszym gabinecie. Pozostałe produkty wysyłamy pocztą po dokonaniu wpłaty na konto lub za zaliczeniem pocztowym. Koszt przesyłki ponosi klient. Znajdujemy się w bardzo dogodnym pod względem dojazdu miejscu.

Zapraszamy!

pieczec-php.png

Przyjmujemy karty płatnicze