Wkładki chłonne damskie

Wkładki chłonne damskie, wkładki urologiczne dla kobiet.

Wkładki chłonne damskie

  • Show Sidebar

Aktywne filtry

Wkładki podpaski (chłonne) TENA Lady Extra 20szt.

Wkładki TENA Lady Extra 20szt. refundacja NFZ

Specjalistyczne, miękkie podpaski TENA Lady Extra są przeznaczone dla kobiet doświadczających nietrzymania moczu w stopniu lekkim i dla świeżo upieczonych mam.

Mają wysoki poziom chłonności, o wiele większy niż standardowe podpaski czy wkładki chłonne. Dzięki temu zapewnią ci o wiele większy komfort i wygodę każdego dnia. Są cieniutkie i miękkie, więc nie przeszkadzają podczas wykonywania codziennych czynności i zapewniają dyskrecję, której potrzebujesz. Więcej – dzięki systemowi mikropereł Fresh Odour Control nie dopuszczają do powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Wkładki chłonne żeńskie TENA Lady Super 30szt.

Wkładki chłonne żeńskie TENA Lady Super 30szt. refundacja NFZ

TENA Lady Super to specjalistyczne podpaski, które sprawdzą się w średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Dzięki większej powierzchni zapewniają zapewnia niezawodną ochronę w każdej pozycji oraz dają poczucie świeżości na cały dzień. TENA Lady Super z systemem Odour Control zmniejszają ryzyko wystąpienia nieprzyjemnego zapachu amoniaku, zapewniając większą dyskrecję i poczucie godności. Wsad Dry Fast Core zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Specjalistyczna podpaska zawiera superchłonne mikrogranulki, które zatrzymują i izolują mocz. TENA Lady dają Ci pewność i komfort.

Wskazania: Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 5/8.

Instrukcja zakładania: Przyklejane do bielizny.

Wkładki chłonne TENA Lady Maxi Night 12szt.

Wkładki TENA Lady Maxi Night 12szt. - sklep medyczny

Wkładki chłonne żeńskie TENA lady Maxi - Refundacja NFZ


Noc to szczególny czas. Potrzebujesz wtedy silniejszej ochrony przed przeciekaniem, którą może zapewnić ci TENA Lady Maxi Night.

To specjalistyczne podpaski, które zostały stworzone z myślą o ochronie kobiet w czasie snu. Poczucie pewności, które zapewniają, pozwala na spokojny sen. Specjalistyczne podpaski TENA Lady Maxi Night są wydłużone i poszerzone w tylnej części. Ten anatomiczny kształt pozwala na maksymalne zabezpieczenie przed przeciekaniem.

TENA Lady Maxi Night izolują wilgoć, by ochronić twoją delikatną skórę.

Wkładki chłonne urologiczne Tena Lady Normal dla kobiet 30 szt.

Wkładki chłonne TENA Lady Normal 30szt.


Miękkie specjalistyczne podpaski o anatomicznym kształcie. Równie dyskretne co podpaski higieniczne, ale zapewniają znacznie większą chłonność.  Doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Zapewniają ochronę przed przeciekaniem oraz uczucie natychmiastowej suchości i komfortu. Nadają większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wskazania: Odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 3/8.

Instrukcja zakładania: Przyklejane do bielizny.
Wkładki TENA Lady Normal 30szt. Przeznaczenie dla kobiet
Wkładki TENA Lady Normal 30szt. Stopień nietrzymania moczu lekki
Wkładki TENA Lady Normal 30szt. Marka Tena