D200 Wózek inwalidzki ze stopów lekkich

To jest wyrób medyczny. Stosuj zgodnie z zaleceniami lekarza lub przeczytaj dołączone do opakowania instrukcje użytkowania.

Przedstawiamy Wózek D200, wyjątkowy produkt wykonany z lekkiego aluminium, zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej wytrzymałości, komfortu i dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. Nasz wózek oferuje optymalną ilość parametrów, które można dostosować do swoich potrzeb.

Wózek D200 posiada wiele praktycznych funkcji, w tym wypinane koła tylne na szybkozłączki, wyciągane podnóżki oraz odchylane i wyciągane podłokietniki za oparcie. Dzięki temu po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca i można go łatwo przewozić na tylnym siedzeniu auta.

Oś koła tylnego jest osadzona w bloku aluminiowym, co umożliwia zmianę środka ciężkości i dopasowanie dla osób po amputacji kończyn, zapewniając im pełen komfort podczas korzystania z wózka.

Nasz D200 jest liderem w swojej klasie pod względem lekkości, jego waga całkowita zaczyna się od zaledwie 14,3 kg. Teraz dostępny w nowej, estetycznej odsłonie - ramie w kolorze carbon i czarnych, kryptonowych kołach. Nowoczesny wygląd w tonacji ciemnej jest zgodny z najnowszymi trendami estetycznymi w Europie, co sprawia, że użytkownik czuje się bardziej komfortowo.

Wytrzymałość wózka została oszacowana na 130 kg, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników.

Dodatkowo, nasz wózek posiada wiele regulacji, które pozwalają na dostosowanie wysokości siedziska od podłoża, podparcia pod łokcie oraz kąta płyty podnóżka. Jest również możliwość zaadaptowania wózka dla osób po amputacji kończyn.

Wózek D200 wykonany jest z aluminium, które jest odporne na korozję, co gwarantuje jego długotrwałą trwałość.

Wózek zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także nowoczesny wygląd, który wpisuje się w najnowsze trendy. Wybierz D200 i ciesz się niezawodnością, komfortem i możliwością dostosowania do swoich potrzeb. Nasz produkt został starannie zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

2 innych produktów w tej samej kategorii: